Zespół szkół w Choczewie

Oficjalna strona www Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej w Choczewie

OVERVIEW

The web page szkola-choczewo.pl currently has an average traffic classification of zero (the lower the more traffic). We have downloaded eighteen pages inside the site szkola-choczewo.pl and found one website associating themselves with szkola-choczewo.pl. There are two public media sites possessed by this website.

SZKOLA-CHOCZEWO.PL TRAFFIC

The web page szkola-choczewo.pl has seen variant levels of traffic through the year.
Traffic for szkola-choczewo.pl

Traffic ranking (by month) for szkola-choczewo.pl

Traffic ranking by day of the week for szkola-choczewo.pl

LINKS TO SZKOLA-CHOCZEWO.PL

WHAT DOES SZKOLA-CHOCZEWO.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of szkola-choczewo.pl Mobile Screenshot of szkola-choczewo.pl Tablet Screenshot of szkola-choczewo.pl

SZKOLA-CHOCZEWO.PL SERVER

Our crawlers detected that a single root page on szkola-choczewo.pl took six hundred and seventy-two milliseconds to load. I could not find a SSL certificate, so therefore our web crawlers consider this site not secure.
185.49.12.210

We found that this website is utilizing the Apache/2 operating system.

Zespół szkół w Choczewie

Oficjalna strona www Zespołu Szkół im. Unii Europejskiej w Choczewie

PARSED CONTENT

The web page szkola-choczewo.pl has the following in the web site, "Strona szkoły umieszczona jest na serwerze active24." I saw that the website also stated " Na którym znajduje się również najlepszy na świecie portal dotyczący podnoszenia ciężarów." They also said " Odwiedza nas 2gości oraz0 użytkowników. Opublikowano poniedziałek, 17, sierpień 2015. 26 sierpnia 2015 roku środa o godz. Opublikowano wtorek, 07, lipiec 2015. SPOTKANIE Z IRENA ELSNER! Opublikowano wtorek, 07, lipiec 2015. WYKAZ PODRĘCZNIKÓW DO GIMNAZJUM NA 20152016. Opublikowano wtorek, 07, lipiec 2015."

SEE SIMILAR WEBSITES

Szkoła podstawowa w UmiastowieHome

Wciągnięciem flagi na maszt i wysłuchaniem hymnu rozpoczęliśmy związane z nim uroczystości. Pani dyrektor Grażyna Pytkowska powitała gości pana Pawła Kanclerza-burmistrza Ożarowa Mazowieckiego i pana Zbigniewa Rybaka dyrektora ZEASiP-u, rodziców i dzieci. W tym roku na pikniku rodzinnym , Mama ,Tata i Ja spotkaliśmy się 30 maja. Wycieczka do Wieliczki i Krakowa.

ZSP Iłownica

Zadania dla klas IV - VI. Zadania dla klas I - III. Uwaga zmiana w uiszczaniu opłat za żywienie i przedszkole! Od nowego roku szkolnego opłaty za żywienie oraz przedszkole dokonywać będzie można jedynie u pani Danuty Zbijowskiej w godzinach od 12. 00 od 1-szego do 15-tego każdego miesiąca, w bibliotece szkolnej. Pedagog prosi o składanie wniosków o refundację podręczników do dnia 31. Szanowni Rodzice, w zakładce BIP- d.

Aktualności

Zespół Szkół w Mstowie

19 czerwca 2015 roku odbyło się nietypowe spotkanie z młodzieżą zorganizowane przez wychowawcę klasy 5a Pawła Orlikowskiego. IV Szkoły Podstawowej oraz kl. I Gimnazjum będą zakupione przez szkołę. IV rodzice kupują we własnym zakresie.

Zespół Szkół w Otorowie

Wycieczka do parku linowego Remes. IV Gminny Festiwal Piosenki Polskiej. Wycieczka klas szóstych do Torunia. Apel z okazji Uchwalenia Konstytucji 3 Maja. FESTYN RODZINNY ORAZ OTWARCIE BOISKA WIELOFUNKCYJNEGO. Created with Artisteer by Żaneta Pawlak.